Efektivní hubnutí v Mostě

efektivní hubnutí leták

Objednávky liposukce a masáží na mobilu 601 366 660

Proč máme tak vynikající výsledky a proč jen u nás lidé tak skvěle hubnou, i když se jinde pouze trápí bez váhového i objemového úbytku?!

Kombinujeme několik metod s osvědčeným účinkem:

  1. Akupunktura – urychluje metabolismus tuků prostřednictvím centrální nervové soustavy (mozku) drážděním aktivních akupunkturních bodů
  2. Ultrazvuková liposukce – používáme velice účinný ultrazvukový přístroj, který v hlubších vrstvách má efekt klasické kavitace, čímž působí na tukové buňky a uvolňuje z nich tuk. V povrchových vrstvách a v kůži zpevňuje tkáně. Má tedy dvojí účinek oproti jiným liposukcím přístrojům
  3. nezhubnete bez správné úpravy životosprávy – mnoho tzv. diet na míru naopak způsobuje váhový přírůstek a blokuje odbourávání tuků (tato kapitola je velice obsáhlá a vyžaduje individuální přístup)
  4. aktivní pohyb a správný způsob cvičení – spousta lidí cvičí naprosto nevhodným způsobem pod vedením rádoby osobních trenérů. Špatně nastavený trénink opět blokuje odbourávání tuků, proto velká rada zní: „než cvičit špatně je lépe necvičit vůbec!“ Naši klienti skvěle hubnou i bez cvičení (i když ho každému doporučujeme a většina balíčků nadváhy v sobě zahrnuje zdarma permanentku do Fitness Centrum Sports Life v Mostě

Pokud za 14 dnů nezhubnete minimálně 2 kilogramy, je Vaše metoda hubnutí špatná!

Obrací se na nás stále více klientů, jež mají s nejrůznějšími druhy liposukce špatné zkušenosti. Investovali velké finanční prostředky v různých „renomovaných“ centrech a mnohdy nezhubli ani deko. Liposukce je vynikající metoda, ale musí být správně aplikována, ideálně v komplexu s dalšími postupy – jak to provádíme u nás!

Srovnání s chirurgickou liposukcí                             
Naší metodou lidé hubnou 10, 20, 30 i více kilogramů, což samozřejmě chirurgicky odstranit nelze. Chirurgickou liposukcí lze odstranit pouze několik kilogramů, je naprosto nevhodné provádět ji u lidí s vysokou nadváhou. Tuto je možné provést až po zredukování vysoké nadváhy, v čemž je právě naše metoda prvotřídně účinná.

NOVINKA
Nově provádíme mezoterapeutickou lipolýzu. Po velkém zhubnutí dovedeme odstranit přetrvávající tukové polštářky právě mezoterapií. Tato metoda dokáže chemicky odstranit tukové buňky, čímž se stává vhodnější náhradou za chirurgickou liposukci.

Samozřejmě doporučujeme správným způsobem tyto procedury doplnit aktivním cvičením. V Mostě provozujeme dvě fitness centra Sports Life v ulici Albrechtická a Zdeňka Fibicha. Zde máte možnost cvičit pod odborným vedením našich instruktorů. K vybraným balíčkům je permanentka na cvičení ZDARMA. V našem fitku trénuje např. Míša Špičková – mistryně Evropy v bodystylingu. Tréninkové útočiště zde našly i házenkářky Baníku Most Černí andělé, které si právě vybojovali postup do nejvyšší soutěže – Československé interligy.

Píše se o nás:

http://www.mezizenami.cz/clanek/zhubnete-pomoci-akupunktury