Vita Liberata opaleni

vita liberata AKCE PROS

Samoopalovací nástřik Vita Liberata je ideální v zimních měsících, když chcete vypadat jako po dovolené u moře, pro těhotné ženy i pro lidi s alergií na slunce. Nástřik Vita Liberata u nás aplikuje vyškolený personál.

vita liberata ORIG LET

vita liberata ORIG LET 2

Dokážeme Vám pomoci bezpečně dosáhnout zdravé a zářící pleti s pomocí těch nejlepších produktů, služeb a hodnot z celého světa. Irská společnost s místní výrobou, přináší na trh produkt, na který se můžete kdykoliv spolehnout. Pracovali na vývoji samoopalovacích přípravků s obsahem organickou samoopalovací složku DHA, která je vysoce hydratační a pečující. Vita Liberata je bez parfému a alkoholu (protože jsou špatné pro kůži), bez parabenu (jsou spojeny s rakovinou), bez pruhů nebo škálování a bez zápachu.

vita liberata leták1

Jak to funguje?

Účelem bezslunečného opálení je napodobit vzhled přírodního opálení. Studie v posledních letech jednoznačně prokázaly škodlivé efekty z ultrafialového záření na lidský organismus. I přesto si touha být opálená udržuje velmi silnou pozici. A proto je potřebná alternativa pro opálení sluncem nebo pomocí solárií. Bylo vyzkoušeno mnoho způsobů barvení kůže s různým stupněm úspěšnosti. Dočasné (omyvatelné) bronzery jsou stále oblíbené, ale nejvíce efektivní metodou je použití jednoduchého cukru z cukrové řepy nebo cukrové třtiny přes kvašení glycerinu – DHA, který je obasažen právě v nástřiku Vita Liberata.

Výhody Vita Liberata

Krásné zdravé rovnoměrné opálení, který se ztrácí postupně jako klasické opálení na slunci. Je bez zápachu, bez parabenu, bez  alkoholu a bez parfemace. Přírodní výtažky obsažené ve Vita Liberata zaručují, že náš produkt není pouze samoopalovací jedničkou, ale zejména jedničkou v PÉČI o zdravou pokožku. (A pokožka je náš největší organ, chránící všechny ostatní orgány, tedy zaslouží si řádnou péči), Přírodními výtažky ve Vita Liberata produktech jsou: korálové mořské řasy, gineng, lékořice, malina, Aloe vera, ginkgo biloba, ylang ylang, liči, kokosový olej, palmový olej, vilín, zelený čaj, včelí vosk, damašská růže, okurka, broskev, kyselina hyaluronová, máta peprná, hrozny, granátové jablko

Bez zápachu

Nezávislý průzkum účastníků potvrdil opálení bez zápachu (99% z celkových 200)

S organickými DHA přísadami

Di Hi Droxy Aceton je aktivní složka, která podporuje zbarvení kůže do hněda. DHA v tomto výrobku je získána z organického třtinového cukru.

Bez parabenu

Vita Liberata odstranila rakovinu způsobující parabeny ze všech výrobků.

Bez parfemace

Parfém vysušuje pokožku, a proto všechny Vita Liberata produkty na péči o pleť neobsahují parfémy. Jakákoliv vůně je výsledkem mnoha přírodních extraktů obsažených ve výrobcích.

Bez alkoholu

Alkohol také velmi vysušuje pokožku. Tyto produkty alkohol neobsahují

Perfektní slábnutí opálení

Díky vynikajícím složkám a složení Vita Liberata, opálení pokaždé slábne naprosto přirozeným způsobem. Žádná hadí kůže, záplatování nebo pruhování. Jen mírné a postupné slábnutí jako klasickém opálení na slunci.